Logo
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ
Школа
Освічене суспільство – могутня держава, добробут народу!


     Вапнярська ЗОШ І-ІІІст.№3  є одним із найстаріших навчальних закладів Томашпільського району, який засновано в 1888році. На даному етапі педколектив  працює над реалізацією такої мети:»Підвищення результативності навчально-виховного процесу шляхом створення власної творчої лабораторії вчителя». За підсумками моніторингу навчально-виховного процесу проведеного відділом освіти  у 2009-2010 начальному році школа посіла пеше місце серед 24 шкіл району.

         Головними чинниками у визначенні результатів роботи є досягнення школи в предметних олімпіадах, спортивних змаганнях, участь вчителів та учнів у різноманітних конкурсах. За останніх два роки школа посідає перше місце в районі за підсумками другого етапу Всеукраїнської олімпіади школярів.
В загальному заліку районної спартакіади школярів у 2007-2008  та 2008-2009н.р.  школа посіла перше місце, а в 2009-2010 н.р. друге місце.  Щорічно на базі школи проводиться міжнародний турнір з футболу серед юнаків пам’яті двічі Героя Радянського Союзу І.Д.Черняховського, в якому беруть участь команди з Росії, Молдови та України.
     Наша школа є базовою з екологічного виховання. На базі школи діє шкільне лісництво, створено «Екологічну стежину». Група учнів школи співпрацює з Українським товариством охорони птахів, здійснюючи моніторинг  стану рідкісних видів птахів, охороні заходи;беруть участь в щорічному проекті «Весна прийшла» європейської організації «Bird Tice».щорічно кращі учні школи є стипендіатами  райдержадміністрації.
     У школі створено і працює музей Історії України, який має Свідоцтво про реєстрацію музею при  навчальному закладі, що перебуває у сфері управління МОіН України.
     У школі третього ступеня здійснюється  профільне навчання за природничим та гуманітарним напрямами.
     Вчителі школи є керівниками районних методичних об’єднань вчителів природознавства, світової літератури, практичних психологів та математики. Школа є опорною в районі з математики. Директор школи Іванчихін А.М.  очолює районні об’єднання  директорів «Школа молодого директора» та «Партнер – клуб досвічених директорів».  На даний час в школі працює 25 учителя, з них мають звання «Старший учитель» - 6, знаком «Відмінник освіти України» нагороджено 5 учителів.

 
 
Сайт створено організаторами Комплексу занять і пробного тестування в Інтернеті у межах підготовки до ЗНО-2011    http://testuvannya.com.ua/