header image  
З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
   ГОЛОВНА СТОРІНКА
 
line decor
                                        МОВА САЙТУ - УКРАЇНСЬКА                перейти на русский                switch to English
line decor
 


        


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШКОЛУ

      ЛССЗОШ  № 45 - це висококваліфікований педагогічний колектив, що складається з 96 педагогів:

  • ВЧИТЕЛІВ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ - 37;
  • ВЧИТЕЛІВ І КАТЕГОРІЇ - 26;
  • ВЧИТЕЛІВ ІІ КАТЕГОРІЇ - 13;
  • “ВЧИТЕЛЬ – МЕТОДИСТ” - 8;
  • “СТАРШИЙ УЧИТЕЛЬ” - 16;
  • ВІДМІННИК ОСВІТИ УКРАЇНИ - 7.

Нагороджено:

  • Подякою Президента України – 1 вчитель.
  • Грамотами Міністерства освіти і науки України – 11 вчителів.
  • Орденами та медалями  – 3 вчителя.

     Учнівський та батьківський контингент у школі є багатонаціональним. Етнічні росіяни та українці становлять по 47%. Крім того, в школі навчаються представники  20 різних національностей. У школі забезпечується полікультурний підхід до формування особистості на основі глибокої поваги як до української духовності та культури, так і до культури російської, культур інших народів, представники яких навчаються у школі.

     Школа працює над проблемами:
«Технологічні засади компетентісного підходу до організації навчального процесу», «Підвищення рівня вихованості учнів на основі духовних орієнтирів освіти»
     Школа працює в одну зміну у п`ятиденному режимі.
     В школі є 38 навчальних кабінетів, 2 спортивних зали, басейн, актовий зал, медичний кабинет, зубний кабінет, бібліотека, кабінет хореографії, майстерні з технічної та обслуговуючої праці, 2 кабінети інформатики, лінгво-медіа центр, їдальня на 200 посадочних місць.
     Обладнано зал-музей О.Пушкіна, у якому зібрано цікавий матеріал з історії пушкінознавства в Україні та Галичині. Відкрито навчальний кабінет «Шекспірівський центр» з унікальним оформленням та цікавим методичним наповненням.
     В школі склались добрі традиції співдружності із громадськими організаціями, з 1990 р. працює Рада школи, до якої на паритетних засадах входять вчителі, учні, батьки. Очолюють Раду, як правило, представники батьківської громади. За ініціативою Ради у 1998 р. сформовано окремий орган – шкільна Піклувальна рада, яка зареєстрована в області і має свій рахунок у банку . Проблеми шкільного самоврядування допомагає вирішувати шкільний парламент, до складу якого входять учні 6-11-х класів.
     Вчителі початкових класів активно використовують інноваційні методики у навчанні,  програму “Лицем до дитини”, особистісно зорієнтовані технології навчання, впроваджують нестандартні форми навчання – інтегровані уроки, уроки-змагання, тощо. Традиційними стали предметні олімпіади. Вони дозволяють не тільки виявити обдарованих учнів серед молодших школярів, але й формувати в них стійкий інтерес, розкривати особистісну перспективу у навчанні. Високими виявились наслідки національного моніторингового дослідження якості математичної освіти учнів 4-х класів, у тому числі і за міжнародною програмою TIMSS.
     Більшість педагогів середньої та старшої школи ведуть  творчу роботу щодо розробки та впровадження методик проблемного та різнорівневого навчання. Вони не тільки забезпечують високий рівень оволодіння предметом, але й якісно готують учнів до предметних олімпіад, що дозволило школі протягом останніх десяти років посідати призові місця у загальному заліку серед шкіл району та міста. Із 234 – х випускників школи за три останні роки 196 продовжують навчатись у вищих навчальних закладах, що складає 83.8%.
     Вчителі англійської мови активно співпрацюють з британською та американською радою, беруть участь в апробації їх навчально-методичних проектів. Працюючи з навчально-методичними комплексами видавництв „Оксфорд Юнівесіті Прес” та „Лонгман”., учні не тільки вивчають мову як засіб спілкування. У процесі навчання у них формується стратегічна компетенція, вміння працювати самостійно, що дає можливість учням підготуватися до складання іспитів для навчання не тільки в Україні, але й в країнах Європи та США. Особливу увагу вчителі приділяють впровадженню у навчальний процес проектної діяльності, яка передбачає спільні дії у розв’язанні комунікативних завдань та сприяє розвиткові креативних здібностей учнів. Активності учнів у вивченні іноземних мов посприяв і утворений минулого року  Європейський клуб «Гармонія».
 
 
 

Львівська спеціалізована
середня загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів акредитації № 45
з поглибленим вивченням
англійської мови,
мова навчання - російська

Школа
 

     Педагогічний колектив  послідовно працює над впровадженням сучасних технологій, формуванням глибоких знань та пізнавальної самостійності:

   - Успіх у навчанні та вихованні школярів забезпечують досвідчені фахівці, серед них – фундатори школи: Галина Миколаївна Готрій, вчитель української словесності, Галина Володимирівна Федорук, Станіслава Володимирівна Проскуріна, вчителі початкової школи, Марія Григорівна Логвин, вчитель географії, Ольга Іванівна Лапіна, Лауреат премії Дж.Сороса, вчитель математикаи, Тамара Федорівна Балтак, Лауреат Міжнародного Пушкінського конкурсу, вчитель російської словесності, Марія Йосипівна Деникевич, Лауреат конкурсу “Моя Україна”, вчитель української словесності, Тетяна Володимирівна Бєлкіна, чотирикратний переможець конкурсу за програмою ACSELS, вчитель англійської мови, Тетяна Володимирівна Вербовецька, вчитель фізики, Тетяна Володимирівна Мирович, вчитель біології, Валентина Валентинівна Коняєва, вчитель англійської мови, Тетяна Анатоліївна Кисленко, вчитель музики та ін.;
    - 12 педагогів займаються організацією спортивно-оздоровчої роботи та фізичним вихованням, серед них заслужений діяч культури України, майстер спорту міжнародного класу Віктор Михайленко, майстер спорту міжнародного класу Наталія Михайленко (клуб “Золота стріла”); майстер спорту Лариса Єфімова - президент клубу “Тріумф”, аеробіка; майстер спорту Тетяна Ушакова -  президент клубу карате “Арей”; кандидат у майстри спорту Тамара Симіон  - т-во “Сокіл”, легка атлетика; судді 1-ї категорії з баскетболу Сергій Гай та Марія Шупяна; лауреат міжнародних конкурсів хореографічного мистецтва Ірина Рибакова, хореографія; майстер спорту, “старший учитель” Юрій Бурцев; “старший учитель” Надія Фітьо; майстер спорту, вчитель 1-ї категорії Олена Агапєєва.

     Серед випускників чимало тих, які є справжньою гордістю школи, зокрема,
     Відома спортсменка Лариса Савченко,
     Призер афінської олімпіади Дмитро Грачов,  Бард Григорій Кричевський, журналіст та громадський діяч Наталія Балюк .


 
Сайт створено засновниками Комплексу занять і пробного тестування в Інтернеті у межах підготовки до ЗНО-2011                http://testuvannya.com.ua/