header image  
СТРИЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 
   ГОЛОВНА СТОРІНКА
 
line decor
                                        МОВА САЙТУ - УКРАЇНСЬКА               switch to English
line decor
 


        


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШКОЛУ

     Школа заснована у 1960 році. Саме тут 940 учнів можуть укритися від буденних тривог, захиститися від шквалів зустрічних вітрів.  Творча лабораторія з розробки і апробації нового змісту освіти, направленого на    гуманізацію навчально – виховного процесу. Навчальний заклад, в центрі якого дитина, її психічний, фізичний стан і соціальне благополуччя. Інформаційно – освітній центр особистісно орієнтованих та зберігаючих здоров’я технологій.

 
ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ПРАЦЮЄ НАД ВИРІШЕННЯМ ТАКИХ ПРОБЛЕМ
  • Діагностика і аналіз результатів діагностики стану рівня фізичного здоров’я учнів та вчителів, розвитку особистості школярів, ставлення до свого здоров’я та способу життя.
  • Формування освітньо – оздоровчої системи школи і впровадження в систему навчання і виховання єдиного інноваційного підходу до становлення здорової особистості.
  • На базі отриманих даних коригування створеної та апробованої моделі формування всебічно розвиненої особистості, зорієнтованої на здоровий спосіб життя.
  • Реалізація єдиного науково – обґрунтованого комплексу педагогічних, біологічних і соціально – профілактичних заходів у системі «школа – родина».
 
 
Гімн школи

            Гостям у школі ми сьогодні щиро раді! 
            Завжди гостинним був наш  Стрийський край.
            І дорогих людей у нас стрічають
            З хлібиною в барвистих рушниках.

    Прийміть ж  святковий наш  духмяний коровай!
    Нехай добро у вас ведеться,
    Нехай прославиться усюди і наш край,
    Той, що Україною зоветься.

Школа
 

 
Сайт створено засновниками Комплексу занять і пробного тестування в Інтернеті у межах підготовки до ЗНО-2011                http://testuvannya.com.ua/