Logo
 
ОФІЦІЙНИЙ САЙТ

Історична довідка про школу

     Стрийська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 розпочала свою діяльність у пристосованому під навчальний заклад приміщенні по вул. Мазепи в 1939 році. На той час у школі було чотири класи, четверо вчителів та 95 учнів. З року в рік кількість учнів збільшувалась. У зв’язку з цим місцеві органи влади передали середній школі №1 приміщення педучилища, яке було перенесене в м. Самбір, а через три роки і приміщення РК партії, яке знаходилось на одному подвір’ї зі школою. Це приміщення є історичною пам’яткою. До 1954 року – це була жіноча школа. З вересня 1954 року в школі почали навчатись дівчата і хлопці разом.
     В даний час школа розміщена  у приміщенні трьох корпусів: корпус № 1  по вул. Незалежності, 13;  корпус  № 2  по вул. Незалежності, 11; корпус № 3 по вул. І. Мазепи, 7. Учні початкових класів навчаються в окремому приміщенні. Для учнів першого класу обладнано спальню та ігрову кімнату.

 
Гордість школи

     Наша школа завжди гордиться своїми випускниками, які стали відомими політиками, економістами, педагогами, лікарями. Випускниками нашої школи є голова міста Роман Шрамов’ят, професор Львівського національного університету ім. І.Я.Франка , професор Львівської академії мистецтв , Заслужена артистка України  , начальник Стрийської державної податкової інспекції , директор школи № 3 , директор  школи №4  директор школи-сад № 12 .

 

Шкільна родино!
Українського роду віть!

Людина ціниться по тому,
Що вона зробила, що змогла,
Скільки сил у неї вистачило
Щоб на світі більше щастя стало.  
                           

     Стрийська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 існує вже 70 років. Написана її цікава, багата історія. Дізнатись про неї можна в шкільному музеї, який було оновлено до Ювілею. Дякує він за своє оновлення тим, хто ніколи не був байдужим до проблем духовності та історії, зокрема випускнику нашої школи директору ВХПУ №16 який допоміг у оформленні стендів з історії школи, а також випускникам
     Пошуковою роботою зуміли захопити учительський та учнівський колективи, вчителів-ветеранів, випускників різних років, котрі долучилися до дослідження історії своєї школи, вчитель зарубіжної літератури та вчитель географії яка є головою Ради музею історії школи «Без минулого немає майбутнього». Захоплюючі екскурсії музеєм проводять учні нашої школи та під керівництвом вчителя історії А вечори-зустрічі проводяться вчителями та учнями. Багато теплих слів залишають відвідувачі музею у Книзі відгуків. Всі вони вдячні музею за те, що допоміг їм іще раз поринути у світ дитинства і шкільних років.
     Наш музей маленький, але сподіваємося, що справу робить велику, бо життя має сенс тільки тоді, коли людина створює нове, красиве, хороше в ім’я щастя людства.