Header image
БРОДІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                         МОВА САЙТУ - УКРАЇНСЬКА                <<switch to English
 

 

 

 
 
Добрий день, шановний відвідувачу!

     Ми раді вітати Вас на нашому шкільному сайті. Ви зможете отримати інформацію про нашу школу, її історію, педагогічний колектив, учнівське самоврядування та позакласну роботу. Батьки зможуть отримати корисну інформацію, яка їм необхідна для вибору учбового закладу для своєї дитини.
     Ви зможете подивитися матеріали, які відображають повсякденне життя педагогічного та учнівського колективів нашої школи.
     Колектив нашої школи підтримує кожну дитину, яка у стінах школи розвиває свої обдарування, здібності, поєднуючи високий інтелектуальний і духовний розвиток, бажання та здатність перебувати в гармонії з собою та суспільством.

 
Наша мета
     Забезпечення ґрунтовних знань, умінь та навичок учнів з усіх предметів, виховання в учнів загальнолюдських духовних цінностей, якостей патріота України, громадянина Європи, отримання випускниками школи професійних знань з правознавства та автосправи (кваліфікація “молодший юрист” та водій автомобіля категорії „В” і „С”).
 
Шляхи виконання мети
 • Особистісна спрямованість навчання та виховання.
 • Застосування інноваційних форм і методів навчання.
 • Розвиток мисленнєвої активності та творчої самостійності учнів.
 • Створення на уроках атмосфери спокою, впевненості, радості й оптимізму, співпраці вчителя і учня.
 • Озброєння учнів знаннями, уміннями та навичками активних і відповідальних громадян України.
 • Активно пропагувати здоровий спосіб життя в рамках захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю.
Особливості школи
 • Профілізація старших класів.
 • Учні школи – переможці районних та обласних предметних олімпіад, спортивних змагань та оглядів художньої  самодіяльності.
 • Виховання учнів на педагогіці народознавства, на звичаях та традиціях українського козацтва.
 • Нестандартні підходи до організації самоврядування.
 • Школа – освітньо-культурний центр мікрорайону Старі Броди.
 • Постійне співробітництво школи із Церквою та громадськістю.
 • Забезпечення єдності шкільного і родинного впливу на особистість.
 • Постійне формування навичок безпечної поведінки і збереження та зміцнення здоров’я учнів.
 

 
Школа

     В школі 22 класи, в яких навчається в одну зміну 542 учні.   За підсумками ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін в 2009 – 2010 н. р. школа зайняла ІІІ місце в районі. Школа стала переможцем районного огляду  – конкурсу на кращу організацію  правоосвітньої та правовиховної роботи та відзначена Головним управлінням освіти і науки  Львівської облдержадміністрації та Львівським обласним управлінням юстиції в номінації „За кращу організацію роботи учнівського самоврядування” в рамках огляду – конкурсу на кращу організацію правоосвітньої  та правовиховної роботи в ЗОШ Львівської області.

     Згідно з наказом МОН України від 2.11.06 № 740, школа визнана переможцем ІІ етапу конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю за активну пропаганду здорового способу життя у своєму навчальному закладі, мікрорайоні в дитячому та молодіжному середовищі.

     Школа тісно співпрацює з Церквою, вже декілька років підряд спільно проводимо акцію „Канікули з Богом”. Покращилася співпраця із базовим підприємством – Бродівським держлісгоспом. Це і робота шкільного лісництва, і проведення Всеукраїнської акції „Майбутнє лісу в твоїх руках”. Варто відзначити, що у нас вже шостий рік поспіль є надійний партнер-гімназія в м.Нєджвіца Костєльна (Польща). Учні і педколективи наших шкіл проводять один раз на рік фестиваль польсько-української дружби, де важливу роль відіграє шкільний Євроклуб, створений у 2006 році. Школа є спостерігачем у канадсько-українському проекті „Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами”.

Сайт створено організаторами
       
Комплексу занять і пробного
         
тестування в Інтернеті
         
у межах підготовки до ЗНО-2011
         
http://testuvannya.com.ua/